Współpraca

   


Naszą ofertę kierujemy do salonów meblowych i studiów kuchni . Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy , kompleksowe szkolenia z produktu i zasad składania zamówień , stałe profesjonalne doradztwo , wsparcie marketingowe oraz oprogramowanie do projektowania i wyceny z biblioteką produktów będących w naszej ofercie.

Zapraszamy do współpracy deweloperów. Oferujemy profesjonalną  zabudowę wnęk (szafy) oraz kuchni na korzystnych warunkach handlowych , w konkurencyjnych cenach. Mając do dyspozycji wiele własnych grup monterskich zapewniamy fachowy i terminowy montaż. Służymy pomocą w stworzeniu projektów mebli , tak aby jak najlepiej spełniły oczekiwania Państwa klientów.

Z przyjemnością nawiążemy współpracę z architekatmi wnętrz . Możemy zrealizować kompleksowe zlecenie wyposażenia wnętrza mieszkalnego jak i kontraktowego.

Chętnie nawiążemy stałą współpracę z innymi producentami mebli świadcząc usługę w zakresie produkcji frontów lakierowanych, fornirowanych, cięcia płyty lub inną opisaną w zakładce usługi .

 

Zgłoś się do nas – wypełnij formularz znajdujący się obok a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą.

Zapraszamy w ramach konkursu 01/POKL/8.1.1/13 Dokumentacja do pobrania, znajduje się na stronie http://www.sendspace.pl/file/b03425c2198cd7940c568ab
Formularz kontaktowy
*pola obowiązkowe do wypełnienia
Pliki cookies na stronie. Aby zapewnić poprawne działanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejściem na stronę, niektóre pliki mogły już zostać zapisane w folderze przeglądarki.
Jesteśmy na Google+
Google+