Kuchnie ZANIA

   
   
czarny_charakter_1.jpg
dwa_w_jednym_1.jpg
goraca_czekolada_1.jpg
lekka_niczym_chmurka_1.jpg
male_jest_piekne_1.jpg
szara_eminencja_1.jpg
troche_ciepla_1.jpg
z_domieszka_chilli_1.jpg
z_matematyka_na_codzien_1.jpg

Nowoczesne meble kuchenne: Rawa

Fabryka Mebli RAWA produkuje kuchnie wg indywidualnych projektów zleconych przez projektantów i współpracujące studia kuchni.


Fronty naszych kuchni, to szeroka gama wszystkich dostępnych na rynku materiałów poczynając od płyt wiórowych melaminowanych i foliowanych, poprzez  MDF  lakierowany na dowolny kolor z palety URKI, RAL,NCS (mat,  wysoki połysk – własna linia lakiernicza), włoskie fronty dekoracyjne , forniry modyfikowane i naturalne , po oryginalne  fronty drewniane .


Korpusy wykonujemy w oparciu o płytę 18 mm firmy Kronospan. Stosujemy najlepsze okucia firmy Blum (z dożywotnią gwarancja jakości) oraz Hettich.


Blaty dostępne w naszej ofercie to : blaty laminowane na bazie laminatów HPL oraz blaty kompozytowe , blaty kamienne naturalne.


Poprzez  stosowanie nowoczesnych materiałów chcemy stworzyć  produkt, który będzie cieszył przez długie lata, dlatego z  zasady wykorzystujemy  wyłącznie materiały najlepszej jakości sprawdzonych i uznanych  producentów.

Pliki cookies na stronie. Aby zapewnić poprawne działanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejściem na stronę, niektóre pliki mogły już zostać zapisane w folderze przeglądarki.
Jesteśmy na Google+
Google+